ZÁPIS DO DĚTSKÉ SKUPINY - TŘÍDA LOUSKÁČEK 2019/2020

24.03.2019

KAPACITA SKUPINY JE TÉMĚŘ ZAPLNĚNA, ZBÝVÁ PÁR POSLEDNÍCH MÍST. PŘIJÍMÁME PŘEDNOSTNĚ DĚTI, KTERÉ BUDOU DO SKUPINY DOCHÁZET AŽ DO POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZKY.

Od 1.července - 15.srpna 2019 probíhá zápis do Montessori dětské skupiny LOUSKÁČEK. Přihlášení probíhá pomocí online přihlášky - ZDE nebo vyplněním papírové přihlášky v době konání Montessori klubu Poupě či Jadérka.

Sběr přihlášek probíhá do 15.srpna 2019. Přijímací pohovor proběhne v polovině srpna (přesné datum bude zasláno přihlášeným). Mimo jiné, rozhoduje pořadí přihlášek.

Po vyplnění přihlášky obdržíte email s rezervací místa.

Do 20.8. 2019 Vám zašleme email s vyrozuměním o výsledcích přijímacího řízení na šk. rok 2019/2020.

V případě přijetí je potřeba uhradit rezervační poplatek 1000 Kč do 25.8.2019. Platební údaje zašleme emailem. Tento poplatek bude odečten ze "školkovného" na září 2019. V případě neuhrazení poplatku včas bude místo nabídnuto dalšímu zájemci. Rezervaci místa můžete zrušit do 31.8.2018 - rezervační poplatek bude v plné výši vrácen. Po zrušení rezervace po tomto datu je rezervační poplatek nevratný.

Docházka dětí do skupiny je pololetní. Rodiče mohou zvolit, zda jejich dítě bude docházet tři - pět dnů v týdnu. Přednostně přijímáme děti s celotýdenní docházkou. Veškeré informace, prosím, zadejte v přihlášce. Je samozřejmě na zvážení rodičů, kdy budou dítě vyzvedávat ("po o" či "po spa") nebo zda bude dítě jeden den v týdnu trávit jinde než ve skupině - školné je však potřeba hradit v plné výši.

V rámci docházky dětí do skupiny jsou zahrnuty dopolední, odpolední svačiny a oběd, které se platí zvlášť dle platného ceníku Stravování. Více informací naleznete v Informace pro rodiče.