Podpořte nás

Od roku 2017 se snažíme všechny naše projekty realizované neziskovou organizací Montessori centrum Náměšť n.O., z.s. zpřístupnit co nejvíce dětem, ať už jde o klub Poupě, jesličky, třídy pro předškolní děti. Na těchto projektech pracuje spousta skvělých lidí, které berou práci jako své povolání a poslání. Ušli jsme už dlouhou cestu, která nás stála tisíce hodin práce na sobě, vybudování prostředí pro děti, přímou práci s dětmi a také v neposlední řadě nás tato práce stála velmi mnoho financí, aby vše bylo připravené pro práci s dětmi. Tyto dary, které přinášíme, jsou pro děti od srdce, ale samozřejmě také něco stojí a aby byly kvalitní, cena je vysoká. 

Pokud Vám tedy stojí za to nás podpořit, líbí se Vám naše projekty či chcete udělat dobrou věc pro budoucnost dětí a tedy dalších generací, budeme rádi, když nám jakkoliv přispějete k tomu, aby naše prostředí pro děti bylo ještě připravenější. 

Nejvíce zatěžující pro nás je pořízení Montessori pomůcek, které pro předškolní děti stojí přes 350 tis. Kč na třídu. Nyní z části financujeme pořízení pomůcek ze státních dotací a ze školného. 

Pokud se rozhodnete nás jakkoliv, finančně či jiným způsobem, podpořit jednorázovou či pravidelnou částkou, níže naleznete číslo účtu, na který můžete dar odeslat. Jsme rádi za jakoukoliv částku, kterou přispějete, pro lepší podmínky pro vzdělávání dětí a žáků. Od srdce děkujeme!

Číslo účtu, kam můžete zasílat finanční dary:

123-150680267/0100

Pokud nás chcete podpořit jiným způsobem, napište nám jak, vyplněním formuláře níže. Jsme vděčni za cokoliv!