Zápis do Montessori Dětského klubu na šk. rok 2019/2020

Od 15.června - 15.září 2019 probíhá zápis do Montessori Dětského klubu na II.pololetí. Záleží na pořadí přihlášek.

Informační schůzka pro rodiče probíhá 1x za rok v srpnu (přesné datum bude upřesněno předem a zasláno emailem), kde si sdělíme důležité informace o budoucí docházce dětí a fungování MKD (zkratka "Montessori Dětský klub") . Pro nově přihlášené na II.pololetí tato schůzka prozatím odpadá. 

Přihlášení probíhá pomocí online přihlášky - ZDE .

Po vyplnění přihlášky obdržíte email s rezervací místa.

Do 20.srpna 2018 Vám zašleme email s vyrozuměním o výsledcích přijímacího řízení na šk. rok 2018/2019. V případě volných míst přijímáme i během školního roku.

Podáním přihlášky je potřeba zaslat rezervační poplatek 1500 Kč. Platební údaje zašleme emailem. Tento poplatek bude odečten ze "školkovného" na září 2019. V případě neuhrazení poplatku včas bude místo nabídnuto dalšímu zájemci. Rezervaci místa můžete zrušit do 20.8.2019 - rezervační poplatek bude v plné výši vrácen. Po zrušení rezervace po tomto datu je rezervační poplatek nevratný.

Docházka dětí do MDK  je pololetní. Rodiče mohou zvolit, zda jejich dítě bude docházet 1-5x týdně na 1-4 hodiny denně (možnost domluvy). Veškeré informace, prosím, zadejte v přihlášce. První týden docházky do MKD je adaptační, tj. společně s dítětem hledáte a hledáme dobu, která je v momentální chvíli vhodná pro čas strávený v MKD. Zkušební týden je zpoplatněn dle platného Ceníku MKD.

V rámci docházky dětí do MKD nejsou zahrnuty dopolední svačiny a oběd, platí se zvlášť. Dopolední svačinu mají děti společnou, oběd je možné přidat dětem do batůžku (uskladníme v lednici a ohřejeme) či koupit polévku za cenu 15 Kč/den.