Zápis na školní rok 2019/2020

PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 SKUPINA ZCELA OBSAZENA. PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY PRO NÁHRADNÍKY. PŘIJÍMÁME PŘEDNOSTNĚ DĚTI, KTERÉ BUDOU DO SKUPINY DOCHÁZET AŽ DO POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZKY. 

Od 1.července - 15.srpna 2019 probíhá zápis do Montessori dětské skupiny - třída LOUSKÁČEK.  Přihlášení probíhá pomocí online přihlášky - ZDE .

Sběr přihlášek probíhá do 15.srpna 2019. Přijímací pohovor proběhne v polovině srpna (přesné datum bude zasláno přihlášeným). Mimo jiné, rozhoduje pořadí přihlášek.

Po vyplnění přihlášky obdržíte email s rezervací místa.

Do 20.8. 2019 Vám zašleme email s vyrozuměním o výsledcích přijímacího řízení na šk. rok 2019/2020.

Docházka dětí do skupiny je pololetní. Rodiče mohou zvolit, zda jejich dítě bude docházet tři - pět dnů v týdnu. Přednostně přijímáme děti s celotýdenní docházkou. Veškeré informace, prosím, zadejte v přihlášce. Je samozřejmě na zvážení rodičů, kdy budou dítě vyzvedávat ("po o" či "po spa") nebo zda bude dítě jeden den v týdnu trávit jinde než ve skupině.

V rámci docházky dětí do skupiny jsou zahrnuty dopolední, odpolední svačiny a oběd, které se platí zvlášť dle platného ceníku Stravování. Více informací naleznete v Informace pro rodiče.